Keltepe Kayak Mərkəzində işlər davam edir

Keltepe Kayak Mərkəzində işlər davam edir
Keltepe Kayak Mərkəzində işlər davam edir

Karabük İl Xüsusi İdarə Baş katibi Mehmet Uzun, Xüsusi İdarə qruplarının Keltepe Kayak Mərkəzi, Karabük'ün yeni turizm mərkəzi və bölgədəki davamlı fəaliyyətlərini araşdırdı.


Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Özgür Bülbül’den devam eden çalışmalar ile bilgiler alan Genel Sekreter Uzun; “ Bölgemizin ve İlimizin yeni turizm merkezi olan Keltepe Kayak Merkezi’nde ekiplerimiz; bir ekskavatör, 2 kamyon, 2 greyder ve bir silindir ile çalışmalarını sürdürüyor. Özel İdare olarak ekiplerimiz Keltepe Kayak Merkezi’nde acemi kayak pisti, alt günü birlik ön alanında mıcırlama, 1 ve 2 nolu otopark yerinde reglaj (kazı ve dolgu işlemi) ile mıcırlama ve Karaağaç Köyü ile kayak merkezi bağlantı yolunda kademe çalışmalarını sürdürüyor. Personellerimize özverili ve yoğun çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Genel Sekreter Uzun’a Keltepe Kayak Merkezi’nde gerçekleştirdiği incelemelere; Yol ve Ulaşım Hizmetleri Özgür Bülbül ile birlikte, Maden Mühendisi Orhan Nallı ile Asfalt Formeni Ali Coşkun eşlik etti.söhbət


Şərh yazan ilk kişi olun

Yorumlar